Ayvalık Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı seçimleri yapıldı

Ayvalık Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı, Yönetim Kurulu ile Murakabe Heyeti seçimi İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Genel kurulun açılışı, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin tarafından yapıldı.

Başkan Mesut Ergin, bugüne kadar hizmet veren koruma başkanlarıyla yönetimde görev alan üyelere teşekkür etti. Genel kurulun divan başkanlığına Merih Arslan, katip üyeliklerine ise; Faruk Akkoyunlu ve Havva Taylan seçildi. 66 üyeden seçime katılan 52’sinin gizli oylama usulüyle oy kullandığı seçimlerin sonucunda yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Muhittin Tüfekçi, Ali Kürşat, Turhan Emin Süner, Gökhan Kantarcı ve Hüseyin Uludağ asil üye, Ahmet Baysal, Koray Bacak, Ali Bozcan, Yaşar Ersal ve Saim Çakırca ise yedek üye olarak seçildi.

Ayvalık Çiftçi Malları Murakabe Heyeti’ne; Fahri Onursal, Bahattin Elmas, Ahmet Sakallı, Mehmet Özman ve İbrahim Mühürdaroğlu asil üye olarak, İsmail Dural, Filiz Acar, Ayhan Kavukçu, Hayrettin Topçu ve Ayhan Aygören ise yedek üye olarak seçildi.

About admin

Check Also

Buca’da mesai saatlerine kavurucu sıcak ayarı

Buca Belediyesi, mevsim normallerinin üzerinde seyreden yüksek sıcakların çalışanlar üzerindeki olumsuz etkisini azaltmak için sahada …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir