Bayram Tatilinde Menderes Milyonları Ağırladı

9 günlük bayram tatilinde Menderes’in turizm bölgesi doldu taştı. Menderes Belediyesi yaşanan yoğunluğa özel önlem aldı.
9 gün süren Kurban Bayramı tatilinde vatandaşların tercihi Menderes oldu. İlçenin turizme açılan kapısı Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli milyonları ağırladı. İlçe nüfusunun on katı üstünde yoğunluğun yaşandığı bayram tatili için Menderes Belediyesi de özel önlem aldı.

Yoğun mesai
Temizlik işleri müdürlüğü, zabıta müdürlüğü, fen işleri müdürlüğü ile park ve bahçeler müdürlüğü başta olmak üzere tüm birimleriyle aşırı nüfus artışının yaşandığı bayram tatilinde sahada olan Menderes Belediyesi vatandaşların huzurlu bir tatil geçirmesini sağladı. Yaşanan yoğunlukta işlerin aksamaması için ilçe merkezinde görevli ekiplerde sahil bölgesinde görevlendirildi.
Hizmet vurgusu
Aşırı yoğunluğa karşı hizmetleri aksatmadan sürdürdüklerini ifade eden Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, ‘’ Bayram tatiliyle birlikte ilçemizde aşırı bir yoğunluk yaşandı. Özellikle sahil bölgemizde adeta iğne atsanız yere düşmeyecek bir kalabalık oluştu. Biz de Menderes Belediyesi olarak bu nüfus artışına hazırlıklıydık. Tüm ekiplerimizle koordineli şekilde sahadaydık. Vatandaşımızın huzurlu ve mutlu şekilde tatilini geçirmesi bizim için önemli. Normal nüfusumuzun on katını bulan bir artış yaşandı bu tatilde. Buna rağmen hizmetlerimizde aksama yaşanmaması için özen gösterdik. Tüm çalışma arkadaşlarıma özverili çalışmaları için teşekkür ederim.’’ dedi.

About admin

Check Also

Edremit Kent Konseyi yeniden kuruldu

Edremit Kent Konseyi 3 yıl aradan sonra yeniden oluşturuldu. Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir