Kuşadası’nda Korkunç Cinayet: Kıskançlık Krizi Can Aldı

Yeni Asırdan Kazım Yörükce’nin haberine göre Aydın’ın Kuşadası ilçesinde, marangoz Murat Nalbant (46), boşandığı eşi Derya Balcıoğlu (42) ve onun sevgilisi Murat Orhan’a (46) pusu kurarak kurşun yağdırdı. Olayda eski eşi yara almadan kurtulurken, başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden vurulan Murat Orhan hayatını kaybetti.

Turistik ilçede gece yarısı yaşanan olay, Cumhuriyet Mahallesi Toplum Sokak’ta gerçekleşti. Murat Nalbant, şiddetli geçimsizlik nedeniyle bir süre önce boşandığı Derya Balcıoğlu’nun Murat Orhan ile ilişkisi olduğunu öğrendi ve kıskançlık krizine girdi. Bu durumu kaldıramayan Nalbant, uzun süredir takip ettiği çift için pusu kurdu.

Gece saatlerinde sokaktaki bir evden çıkan eski eşi ve sevgilisi Murat Orhan’a kurşun yağdıran Nalbant, şarjöründeki mermiler bitene kadar ateş etti. Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden ağır yaralanan Murat Orhan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olay anında yara almayan Derya Balcıoğlu ise şok geçirerek hastanede tedavi altına alındı.

Cinayetin ardından firar eden Murat Nalbant, polis ekiplerinin başlattığı geniş çaplı soruşturma ve takip sonucunda saklandığı adreste silahıyla birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Soruşturma devam ediyor.

About admin

Check Also

Edremit Kent Konseyi yeniden kuruldu

Edremit Kent Konseyi 3 yıl aradan sonra yeniden oluşturuldu. Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir