Menderes’te Spor Alanında Yeni Dönem

1957 Menderes Spor Kulübü belediye bünyesinde kurularak faaliyetlerine başladı.

Menderes Belediyesi’nin yeni takımı 1957 Menderes Spor Kulübü faaliyetlerine başladı. Kulüp başkanı seçilen Aydın Şengül ve yönetimi ilk ziyaretlerini de Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek’e gerçekleştirdi. Ziyarette yeni dönemle ilgili hedefler masaya yatırıldı.

4 branş

1957 Menderes Spor Kulübü futbol, voleybol, basketbol ve boks branşlarında faaliyet gösterecek. Menderes’te sporun gelişimi için çalışmalar yürütecek kulüp profesyonel sporcuların yetiştirilmesini hedefliyor.

Sporla gelişen Menderes

Yeni kulübün ilçeye büyük katkı sağlayacağını ifade eden Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, ‘’ Menderes’imizde yarınlarımız olan gençlerimizin başarısı için sorumluluklarımızın farkındayız. Bu kapsamda da spor alanında önemli bir adım atarak kulübümüzü kurarak hızlıca faaliyete geçirdik. Menderes’imizin gençleriyle büyük başarılara imza atacağız. Kulüp yönetimimize de görevlerinde başarılar diliyorum. Kulübümüzü ilçemizin gözbebeği yapmaya kararlıyız. 1957 Menderes Spor Kulübü Menderes’imize hayırlı, uğurlu olsun.’’ dedi.

About admin

Check Also

Başkan Turan; Kız voleybol takımımızın başarısını kutluyoruz

İzmir süper lig küçük kızlar kategorisinde il 4.’sü olan Ödemiş Belediye Spor Kız Voleybol Takımı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir