Popkar’dan ‘Yaza Merhaba’Konseri

Karşıyaka Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde gerçekleşen ‘Yaza Merhaba’ konserinde İzmirliler müzikle coştu.

Karşıyaka Popkar Kültür ve Sanat Derneği’nin düzenlediği konsere İzmir İş Dünyası Derneği-İZİD’de destek verdi. Uzun yıllardır İzmir’de girişimcilik kültürünün yayılmasını sağlayarak, verilen ulusal ve uluslararası desteklerin kullanımını artırmak, ekonomik ve kültürel zenginliğimizi yükseltmek için faaliyet gösteren İzmir İş Dünyası Derneği-İZİD dernek başkanı ve Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi Feyyaz Sungur öncülüğünde kültür ve sanat etkinliklerine destek vermeye devam ediyor. Karşıyaka Popkar Kültür ve Sanat Derneği, Şef Ferda Yılmaz yönetiminde Karşıyaka Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde “Yaza Merhaba” konseri verdi.

Popüler müzik koroları oluşturmak, maddi durumu iyi olmayan okullara müzik aletleri bağışlayarak müzik eğitimine destek olmak, Türk Popüler Müziğine değer katmış sanatçılarımızı halkla buluşturup vefa ve onur konserleri düzenlemek amacıyla Hasibe Makas tarafından kurulan Karşıyaka Popkar Kültür ve Sanat Derneği, Şef Ferda Yılmaz yönetiminde Karşıyaka Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde ‘Yaza Merhaba’ konseri verdi.

90’lı yıllara damgasını vuran sanatçılardan Sibel Alaş ve Jale’nin de sahne aldığı konser de İzmirliler unutulmaz keyifli anlar yaşadı. Türkiye’nin önde gelen müzik ve edisyon şirketlerinden Ossi Müzik’in sahibi Hakan Eren’in sunuculuğunu yaptığı konser de İZİD Başkanı Feyyaz Sungur Popkar’ın başarılı çalışmaları nedeniyle Popkar Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Hasibe Makas’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

About admin

Check Also

Başkan Ünsal: “Yaşam hakkı kutsaldır”

Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, Celal Üner Bakım Evini ziyaret ederek, can dostların yaşam şartlarını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir