“Vedat Aşçı’dan Şok İddialar: ‘Kaya Sabancı Olayı Organize miydi? Detaylar Şaşırtıyor!'”

Yeni Asırdan Haber Merkezinin haberine göre Muğla’nın Bodrum ilçesindeki restoran açılışında Kaya Sabancı’ya saldırdığı iddiasıyla gündeme gelen Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Mandarin Oriental Bodrum’un sahibi Vedat Aşçı, sessizliğini bozdu ve iddialara yanıt verdi. Yeni Asır Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ercan Demir’e konuşan Aşçı, olayın organize bir planın parçası olduğunu ileri sürdü.

Aşçı, “Türkiye’nin gündemini oyalayan bu olay, organize bir işidir. Kaya Sabancı, davetli olmadığı halde açılışa gelerek üzerime yürüdü. Davetlilerin içinde bağırarak küfürler etti” dedi. Ayrıca, yaşananların kendisini ve ailesini derinden etkilediğini belirten Aşçı, Sabancı’nın komşularıyla da sürekli sorun yaşadığını ve psikolojik problemleri bulunduğunu öne sürdü.

Olay gününe dair medyada yer alan iddiaları da yalanladı. Aşçı, sağlık ekiplerinin girişini engellediği yönündeki suçlamaları da gerçek dışı olarak nitelendirdi ve gerekli yasal işlemleri başlattıklarını açıkladı.

Vedat Aşçı’nın sözleri, Bodrum’da yaşanan bu tartışmalı olaya ilişkin yeni bir perspektif sunarken, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

About admin

Check Also

Edremit Kent Konseyi yeniden kuruldu

Edremit Kent Konseyi 3 yıl aradan sonra yeniden oluşturuldu. Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir